Blog

Psychologia sprzedaży. Część II
Psychologia sprzedaży. Część II
Psychologia sprzedaży to obszerny dział wiedzy, analizujący psychologiczne procesy pojawiające się w procesie przebiegu transakcji handlowej. Jednym z najciekawszych pytań jest pytanie o cechy, którymi wyróżnia się skuteczny handlowiec...
Dodano: 08-04-2019
Psychologia sprzedaży. Część I
Psychologia sprzedaży. Część I
Psychologia sprzedaży zajmuje się psychologicznymi aspektami procesu realizacji transakcji handlowej. Szkolenia sprzedażowe kształcą umiejętności niezbędne w pracy każdego sprzedawcy.
Dodano: 27-03-2019
Trening kreatywności
Trening kreatywności
Kreatywność stanowi niezwykle cenny kapitał osobisty. Każda osoba ujawnia pewien potencjał w zakresie kreatywności, jednak również twórczość i innowacyjność wymagają stałego rozwijania. Trening kreatywności jest sposobem na zwiększenie własnego potencjału twórczego.
Dodano: 25-03-2019
newsletter – aktualności, porady, bezpłatna metodologia szkoleniowa
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od firmy Ośrodek Usług Psychologicznych Jerzy Imielski, ul. Wyzwolenia 5/19, 32-332 Bukowno, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną  oraz z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Usług Psychologicznych Jerzy Imielski danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Usług Psychologicznych Jerzy Imielski z siedzibą: ul. Wyzwolenia 5/19, 32-332 Bukowno. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie prowadzimy profilowania użytkowników odwiedzających stronę i kontaktujących się z firmą.