O firmie

Firma Wojciech Imielski – szkolenia i doradztwo od 2008 roku oferuje nowoczesne rozwiązania szkoleniowe dla firm i instytucji. Właścicielem marki jest psycholog i trener rozwoju osobistego Wojciech Imielski.


Szkolenia:

  • projektowane i przygotowywane zgodnie z potrzebami konkretnego klienta i w ścisłej z nim współpracy - użytkownicy mogą być pewni, że program szkoleniowy na pewno odpowiada bieżącemu zapotrzebowaniu i oczekiwaniom, a zainwestowany czas i środki spożytkowane zostają w sposób sprzyjający optymalnemu rozwojowi uczestników i ich przedsiębiorstwa
  • realizowane zawsze zgodnie z planowanymi terminami wszelkich działań, na każdym etapie współpracy - klient zyskuje solidnego i pewnego partnera w realizacji przedsięwzięć szkoleniowych
  • wykorzystujące wyłącznie racjonalną, naukową wiedzę psychologiczną - klienci otrzymują rozsądne i skuteczne rozwiązania szkoleniowe, zgodne z aktualnym stanem wiedzy psychologii jako nowoczesnej nauki
  • prowadzone z zastosowaniem różnorodnych technik szkoleniowych - użytkownicy mogą liczyć na ciekawe, urozmaicone i inspirujące zajęcia oraz na wartościowe, wysokiej jakości materiały szkoleniowe.

 

 

Psychologia kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów jest jedną z głównych specjalności firmy, a techniki twórczego myślenia są wykorzystywane w niemal każdym szkoleniu. Niezależnie od głównego tematu konkretnych zajęć klienci zyskują cenny efekt w postaci podniesienia poziomu codziennej kreatywności zespołu pracowników.

Dzięki wszechstronnym doświadczeniom na gruncie psychologii praktycznej, firma zapewnia użytkownikom szkoleń pomoc i konsultacje wykraczające poza ramy konkretnych zajęć. Uczestnicy mogą liczyć na merytoryczne wsparcie w wielu zakresach psychologii stosowanej.

Tradycją firmy jest dbanie o kulturę języka, między innymi poprzez unikanie zbytniej anglicyzacji i zbędnych anglicyzmów, co od lat spotyka się z dużym uznaniem uczestników szkoleń.

W razie potrzeby firma zapewnia profesjonalną
identyfikację potrzeb szkoleniowych.

newsletter – aktualności, porady, bezpłatna metodologia szkoleniowa
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od firmy Ośrodek Usług Psychologicznych Jerzy Imielski, ul. Wyzwolenia 5/19, 32-332 Bukowno, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną  oraz z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Usług Psychologicznych Jerzy Imielski danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Usług Psychologicznych Jerzy Imielski z siedzibą: ul. Wyzwolenia 5/19, 32-332 Bukowno. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie prowadzimy profilowania użytkowników odwiedzających stronę i kontaktujących się z firmą.